Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Дизель-поїзд КВБЗ ДПКр2-001На Придніпровській залізниці проходить цикл динамічних випробувань дизель-поїзда КВБЗ ДПКр2-001 виробництва ПрАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (КВБЗ) на ділянці колії між станціями Новомосковськ-Дніпровський – Балівка.

 

 


Дизель-поїзд складається з трьох вагонів. Його конструкція дозволяє формувати потяг від двох до п'яти вагонів. Експлуатаційна швидкість — 140 км/год, конструкційна — 154 км/год. Кузови виготовлені з нержавіючої сталі, міжвагонні переходи герметичні. Ходова частина — візки виробництва КВБЗ із пневморесор, що робить хід поїзда плавним і комфортним для пасажирів.
У складі дизель-поїзда два головні вагони з кабінами управління та апаратними відсіками. Носова частина вагонів має краш-системи для збереження машиністів, пасажирів і самого поїзда на випадок зіткнення з будь-якими перешкодами.
Вагони мають блоки крісел, які розміщені за схемою 3 × 3, а також тамбурні зони. У одному з головних вагонів є місця для розміщення інвалідів у інвалідних візках, спеціальний підйомник. Дизель-поїзд обладнаний  двостулковими й одностулковими дверями.
Довжина тривагонного дизель-поїзда — 73 560 мм, ширина кузова — 3500 мм. Кількість приводних візків — 3 (по одному в кожному вагоні). Кількість місць для сидіння — 267, максимальна населеність, враховуючи місця для стояння, — 637 чоловік.
Дизель-поїзд обладнаний кліматичною системою, вакуумними туалетами закритого типу, відеоспостереженням, автоматичною діагностикою роботи всіх систем.
Під час поїздки пасажири всіх вагонів отримують інформацію за допомогою електронного табло про швидкість руху, дату, температуру повітря, час в дорозі і до пункту призначення.У салоні поїзда