Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Поїзд виробництва Swiss RailНекомерційне партнерство «Об'єднання виробників залізничної техніки» та Швейцарська асоціація залізничної промисловості Swiss Rail підписали угоду про перспективи співпраці.

 

 

Сторони мають намір впроваджувати інноваційні технології та встановити наукові робочі контакти з багатьох напрямків діяльності. Зокрема, йдеться про вдосконалення стандартів RАMS, технології управління рухом поїздів із застосуванням інтелектуальних систем енергозбереження та автоматизації вирішення конфліктних ситуацій. Співпраця також стосується супутникових та геоінформаційних технології на залізничному транспорті.
Крім того, компанії планують співпрацювати в галузі ризик-менеджменту в технологічних процесах на залізничному транспорті: високоточних координатних систем для будівництва, ремонту та експлуатації інфраструктури; систем управління і забезпечення безпеки для інтенсивних приміських зон і малодіяльних ліній, а також технологій будівництва об'єктів інфраструктури, що забезпечують автоматизацію моніторингу, контроль якості та продовження їх ресурсу.