Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Поїзд виробництва Swiss RailНекомерційне партнерство «Об'єднання виробників залізничної техніки» та Швейцарська асоціація залізничної промисловості Swiss Rail підписали угоду про перспективи співпраці.

 

 

Сторони мають намір впроваджувати інноваційні технології та встановити наукові робочі контакти з багатьох напрямків діяльності. Зокрема, йдеться про вдосконалення стандартів RАMS, технології управління рухом поїздів із застосуванням інтелектуальних систем енергозбереження та автоматизації вирішення конфліктних ситуацій. Співпраця також стосується супутникових та геоінформаційних технології на залізничному транспорті.
Крім того, компанії планують співпрацювати в галузі ризик-менеджменту в технологічних процесах на залізничному транспорті: високоточних координатних систем для будівництва, ремонту та експлуатації інфраструктури; систем управління і забезпечення безпеки для інтенсивних приміських зон і малодіяльних ліній, а також технологій будівництва об'єктів інфраструктури, що забезпечують автоматизацію моніторингу, контроль якості та продовження їх ресурсу.