Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Університет ДеліДесять студентів із університету Делі спільно з двома викладачами отримали дозвіл для початку пілотного проекту з виробництва електричної енергії за рахунок сильних повітряних потоків, які створюються поїздами в метрополітені.

 

 

Провівши дослідження, студентами було з'ясовано, що найбільшу ефективність вітрогенератори показують у точках переходу поїздів із підземних на надземні лінії залізниць і на виходах із тунелів. Найефективніші місця для встановлення вітрогенераторів невеликого розміру знайшлися завдяки переданим керівництвом Delhi Metro Rail Corporation відомостям про швидкості потягів.
За розрахунками групи дослідників, в ідеальному варіанті дані батареї кожен день зможуть генерувати приблизно 12 кВт або 200 Вт протягом кожної години. При обліку всіх втрат таким методом можна впродовж кожного дня виробляти майже 4,6 кВт.
Незважаючи на те, що формована енергія є значно менше тієї, що метрополітен розтрачує, компанія прийняла рішення підтримати ініціативу студентів, схваливши установку одного з таких вітрогенераторів. Зрештою, ця установка для метрополітену буде практично безкоштовною і зможе принести свою вигоду. Слід зазначити і те, що компанія платить за електричну енергію за одним із найдорожчих тарифів у місті.
Делійське метро протягом кожного дня перевозить приблизно 2 млн пасажирів, а на 196 км залізничної колії розміщується 142 станції. Коли компанія зможе провести всі свої заплановані будівельні роботи, міське метро Делі увійде до четвірки найбільш великих метрополітенів у всьому світі.