Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Університет ДеліДесять студентів із університету Делі спільно з двома викладачами отримали дозвіл для початку пілотного проекту з виробництва електричної енергії за рахунок сильних повітряних потоків, які створюються поїздами в метрополітені.

 

 

Провівши дослідження, студентами було з'ясовано, що найбільшу ефективність вітрогенератори показують у точках переходу поїздів із підземних на надземні лінії залізниць і на виходах із тунелів. Найефективніші місця для встановлення вітрогенераторів невеликого розміру знайшлися завдяки переданим керівництвом Delhi Metro Rail Corporation відомостям про швидкості потягів.
За розрахунками групи дослідників, в ідеальному варіанті дані батареї кожен день зможуть генерувати приблизно 12 кВт або 200 Вт протягом кожної години. При обліку всіх втрат таким методом можна впродовж кожного дня виробляти майже 4,6 кВт.
Незважаючи на те, що формована енергія є значно менше тієї, що метрополітен розтрачує, компанія прийняла рішення підтримати ініціативу студентів, схваливши установку одного з таких вітрогенераторів. Зрештою, ця установка для метрополітену буде практично безкоштовною і зможе принести свою вигоду. Слід зазначити і те, що компанія платить за електричну енергію за одним із найдорожчих тарифів у місті.
Делійське метро протягом кожного дня перевозить приблизно 2 млн пасажирів, а на 196 км залізничної колії розміщується 142 станції. Коли компанія зможе провести всі свої заплановані будівельні роботи, міське метро Делі увійде до четвірки найбільш великих метрополітенів у всьому світі.