Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця ІндонезіїМіністр транспорту Індонезії І. Джонан оголосив 22 січня, що пропозиції щодо будівництва високошвидкісної лінії, яка з'єднує два найбільших міста країни, були припинені, принаймні, на п'ять років.

 

 

 

Техніко-економічне обгрунтування, профінансоване Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA), було проведено в минулому році на 750-км маршруті Джакарта – Сурабая. Проте, незважаючи на пропозиції фінансової допомоги від уряду Японії, міністр зауважив, що за прогнозами урядовий вклад має скласти $12 млрд.
І. Джонан заявив у Палаті представників, що лінія буде генерувати недостатньо доходу, оскільки вартість авіаквитків за маршрутом залишається порівняно низькою.
Відстрочка проекту високошвидкісної лінії є частиною плану щодо перегляду доцільності інфраструктурних проектів, здійснюваних урядом після загальних виборів у 2014 році.