Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

uz logo 0-150x150Внутрішній борг "Укрзалізниці" реструктуризований на 80%, передає Інтерфакс-Україна з посиланням на представника прес-служби Мінінфраструктури.

"Вона (реструктуризація внутрішнього боргу) у процесі і завершена на 80%. До кінця літа реструктуризацію плануємо закінчити", - сказав співрозмовник агентства.

 


Нагадаємо, "Укрзалізниця" 12 травня заявила про порушення зобов'язань з виплати основної суми за деякими внутрішнім двостороннім кредитними угодами, крос-дефолт по єврооблігаціях і плани реструктуризації боргу перед приватними кредиторами на 32 млрд гривень при загальній сумі боргу в 37,5 млрд гривень, у тому числі внутрішнього - 22 млрд гривень.
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на початку липня зажадав від Мінінфраструктури невідкладно зареєструвати ПАТ "Українська залізниця" і прискорити процес корпоратизації "Укрзалізниці".


У середині червня поточного року директор з реформування, майнової і правової політики УЗ Євген Кравцов заявив, що корпоратизація ж / д відомства перебуває на завершальній стадії. Створення АТ "Українська залізниця", як і раніше, планується до осені 2015 року.