Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

uz logo 0-150x150Внутрішній борг "Укрзалізниці" реструктуризований на 80%, передає Інтерфакс-Україна з посиланням на представника прес-служби Мінінфраструктури.

"Вона (реструктуризація внутрішнього боргу) у процесі і завершена на 80%. До кінця літа реструктуризацію плануємо закінчити", - сказав співрозмовник агентства.

 


Нагадаємо, "Укрзалізниця" 12 травня заявила про порушення зобов'язань з виплати основної суми за деякими внутрішнім двостороннім кредитними угодами, крос-дефолт по єврооблігаціях і плани реструктуризації боргу перед приватними кредиторами на 32 млрд гривень при загальній сумі боргу в 37,5 млрд гривень, у тому числі внутрішнього - 22 млрд гривень.
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на початку липня зажадав від Мінінфраструктури невідкладно зареєструвати ПАТ "Українська залізниця" і прискорити процес корпоратизації "Укрзалізниці".


У середині червня поточного року директор з реформування, майнової і правової політики УЗ Євген Кравцов заявив, що корпоратизація ж / д відомства перебуває на завершальній стадії. Створення АТ "Українська залізниця", як і раніше, планується до осені 2015 року.