Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Через ДТП пасажирів поїзда № 705 Київ – Перемишль пересаджено в поїзд № 716

Укрзалізниця має намір стати членом міжнародних бізнес-спільнот

Укрзалізниця призначає додатковий рейс швидкісного поїзда до Тернополя з нагоди Різдва

Укрзалізниця планує представити провідним фінансовим аналітикам та експертам результати діяльності за 9 місяців 2017 року

Укрзалізниця вивчає можливості збільшення швидкості руху поїздів на існуючій інфраструктурі – Євген Кравцов

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

uz logo 0-150x150Внутрішній борг "Укрзалізниці" реструктуризований на 80%, передає Інтерфакс-Україна з посиланням на представника прес-служби Мінінфраструктури.

"Вона (реструктуризація внутрішнього боргу) у процесі і завершена на 80%. До кінця літа реструктуризацію плануємо закінчити", - сказав співрозмовник агентства.

 


Нагадаємо, "Укрзалізниця" 12 травня заявила про порушення зобов'язань з виплати основної суми за деякими внутрішнім двостороннім кредитними угодами, крос-дефолт по єврооблігаціях і плани реструктуризації боргу перед приватними кредиторами на 32 млрд гривень при загальній сумі боргу в 37,5 млрд гривень, у тому числі внутрішнього - 22 млрд гривень.
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на початку липня зажадав від Мінінфраструктури невідкладно зареєструвати ПАТ "Українська залізниця" і прискорити процес корпоратизації "Укрзалізниці".


У середині червня поточного року директор з реформування, майнової і правової політики УЗ Євген Кравцов заявив, що корпоратизація ж / д відомства перебуває на завершальній стадії. Створення АТ "Українська залізниця", як і раніше, планується до осені 2015 року.