Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

1601 110951Внутрішній борг Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") реструктуризований на 80%, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Міністерства інфраструктури в минулу п'ятницю.
"Вона (реструктуризація внутрішнього боргу - ІФ) в процесі і завершена на 80%. До кінця літа реструктуризацію плануємо закінчити", - сказав співрозмовник агентства.

 

 

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" 12 травня поточного року заявила про порушення зобов'язань з виплати основної суми за деякими внутрішнім двостороннім кредитними угодами, крос-дефолт по єврооблігаціях і плани реструктуризації боргу перед приватними кредиторами на 32 млрд грн при загальній сумі боргу в 37,5 млрд грн, у тому числі внутрішнього - 22 млрд грн.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на початку липня зажадав від Міністерства інфраструктури невідкладно зареєструвати ПАТ "Українська залізниця" і прискорити процес корпоратизації "Укрзалізниці".


В середині червня поточного року директор з реформування, майнової і правової політики "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що корпоратизація "Укрзалізниці" знаходиться на завершальній стадії. Створення АТ "Українська залізниця", як і раніше, планується до осені 2015 року.