Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

1601 110951Внутрішній борг Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") реструктуризований на 80%, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Міністерства інфраструктури в минулу п'ятницю.
"Вона (реструктуризація внутрішнього боргу - ІФ) в процесі і завершена на 80%. До кінця літа реструктуризацію плануємо закінчити", - сказав співрозмовник агентства.

 

 

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" 12 травня поточного року заявила про порушення зобов'язань з виплати основної суми за деякими внутрішнім двостороннім кредитними угодами, крос-дефолт по єврооблігаціях і плани реструктуризації боргу перед приватними кредиторами на 32 млрд грн при загальній сумі боргу в 37,5 млрд грн, у тому числі внутрішнього - 22 млрд грн.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на початку липня зажадав від Міністерства інфраструктури невідкладно зареєструвати ПАТ "Українська залізниця" і прискорити процес корпоратизації "Укрзалізниці".


В середині червня поточного року директор з реформування, майнової і правової політики "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що корпоратизація "Укрзалізниці" знаходиться на завершальній стадії. Створення АТ "Українська залізниця", як і раніше, планується до осені 2015 року.