Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Високошвидкісний поїздВисокошвидкісні поїзди на магнітній подушці або маглев — не новинка.

 

 

 

Їх почали тестувати ще в 70-х роках. Остання ж модель поїзда називалася L-Zero.
Цей поїзд зазнав істотних змін і модифікації, і минулого тижня інженери провели перші публічні випробування маглева на спеціальному треку. Під час тестів потяг із легкістю розігнався до швидкості 500 км/год на треку довжиною 42,8 км. При цьому для такого поїзда ця швидкість не є максимальною. До швидкості 160 км/год поїзд розганяється, рухаючись по рейках на звичайних колесах. Після досягнення такої швидкості в роботу вступає маглев-система, яка розганяє поїзд до 500 км/год і вище.
До речі, найшвидший поїзд Японії може досягати швидкості 320 км/год, і це є межею для нього. А в листопаді інженери планують провести перші тестові перевезення людей на високошвидкісному поїзді. У свою чергу, повноцінний запуск маглева планується в 2027 році. Він курсуватиме між Токіо і Нагоя, відстань між якими становить 286 км, при цьому на шляху поїзда буде ще 4 станції.