Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

В. Омелян, заступник Міністра інфраструктури – керівник апаратуФіналісти відбору на керівні галузеві посади публічно візьмуть на себе зобов’язання щодо реалізації завдань із розвитку підприємств.

 

 

 

Про це в інтерв’ю Hubs розповів В. Омелян,  заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату.
Він підкреслив, що відбір проходить абсолютно публічно. До того ж Мінінфраструктури запросить тих осіб, які показали себе кращими спеціалістами, але не пройшли всі етапи відбору, сформувати кадровий резерв — «резерв лідерів», які зможуть працювати у галузевих центральних органах виконавчої влади.
«Я впевнений, що на топ-посади по всіх ключових підприємствах Мінінфраструктури буде проведено прозорий відбір. Ми своєю роботою хочемо започаткувати те, чого не було раніше. Ми хочемо зупинити практику призначень на такі посади залежно від особистих домовленостей чи політичних квот. Щоб кожен, хто хоче призначити свого друга, був зупинений громадськістю», — зазначив В. Омелян.