Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Київський метрополітенДо кінця жовтня в столичному метро будуть модернізовані 95 вагонів (19 електропоїздів) у рамках угоди між владою Києва та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

 

Партнером у реалізації проекту виступає уряд Японії. Презентація реконструйованих вагонів запланована на вересень 2014 року.
На Святошинсько-Броварську лінію метрополітену вже вийшли 14 поїздів, а до кінця жовтня метрополітен отримає ще п'ять. У вагонах замінили обладнання на сучасне японське, поліпшили комфортність як вагонів, так і кабіни водія, встановили нове економне світлодіодне освітлення салону. Нове планування салону збільшить пасажиромісткість на понад 20%.
«Застосоване сучасне обладнання дозволяє зменшити обсяги ремонтних робіт, технічного обслуговування, що дозволить істотно заощадити на подальшому обслуговуванні. Один із найважливіших ефектів від проведеної модернізації — зменшення енергоспоживання модернізованим рухомим складом на 43%», — зазначив О. Кава, радник Київського міського голови.