Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Київський метрополітенДо кінця жовтня в столичному метро будуть модернізовані 95 вагонів (19 електропоїздів) у рамках угоди між владою Києва та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

 

Партнером у реалізації проекту виступає уряд Японії. Презентація реконструйованих вагонів запланована на вересень 2014 року.
На Святошинсько-Броварську лінію метрополітену вже вийшли 14 поїздів, а до кінця жовтня метрополітен отримає ще п'ять. У вагонах замінили обладнання на сучасне японське, поліпшили комфортність як вагонів, так і кабіни водія, встановили нове економне світлодіодне освітлення салону. Нове планування салону збільшить пасажиромісткість на понад 20%.
«Застосоване сучасне обладнання дозволяє зменшити обсяги ремонтних робіт, технічного обслуговування, що дозволить істотно заощадити на подальшому обслуговуванні. Один із найважливіших ефектів від проведеної модернізації — зменшення енергоспоживання модернізованим рухомим складом на 43%», — зазначив О. Кава, радник Київського міського голови.