Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

М. Топчієв, начальник управління аналітики Головного управління перевезень УкрзалізниціНезважаючи на другий етап індексації тарифів на проїзд залізничним транспортом, що відбудеться з 1 жовтня, вартість квитків буде дешевша, ніж улітку.

 

 

Про це сьогодні під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі повідомив М. Топчієв, начальник управління аналітики Головного управління перевезень Укрзалізниці.
«Пасажири не відчують підвищення вартості квитків, адже з 1 жовтня вступає у дію понижуючий календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду у пасажирських поїздах — 0,93. Таким чином, ціна на проїзд залізничним транспортом стала нижчою, ніж у червні–серпні поточного року, коли діяв календарний коефіцієнт — 1,07», — пояснив М. Топчієв.
Нагадаємо, що індексація тарифів на перевезення у внутрішньому сполученні стосується усіх категорій пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів Інтерсіті+. Тарифи будуть проіндексовані на 10%, а перший етап індексації відбувся 8 серпня відповідно до наказу Мінінфраструктури від 21.07.2014 року № 332 «Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні».