Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

zwty r 7 650x410"Укрзалізниця" повинна стати однією з рушійних сил української економіки. Про це в ході засідання Кабміну, яке транслював телеканал "112 Україна", заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" має стати однією з рушійних сил української економіки. Вагони ми виготовляємо самі, рейки виготовляємо самі, шпали ми також виготовляємо, колеса також ми виробляємо.

Рівень локалізації з модернізації української залізниці - 100% робиться все в Україні. Завдання, яке стоїть перед вами - невідкладно реформувати "Укрзалізницю" і створити публічне акціонерне товариство "Українські залізниці". Чим швидше ви це зробите, тим швидше до нас прийде фінансовий ресурс на те, щоб купувати в українських заводів українські вагони, українські шпали, українські рейки, українські локомотиви", - заявив прем'єр.