Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

 Електропоїзд Stadler FLIRT на виставці Innotrans-2015У NS повідомляють про плани замовити 60 електропоїздів Stadler FLIRT, щоб забезпечити додатковий вагонний парк регіональних поїздів у доповнення електропоїздів Civity, поставка яких від CAF почнеться з 2018 року.

 

NS розраховує завершити контракт зі Stadler найближчим часом і почати поставки в 2016 році з метою введення в експлуатацію першого поїзда в грудні. Інформація про специфікацію досі не розкрита.
NS має невідкладні короткострокові потреби в додатковому рухомого складі. Запланований початок нового ядра концесії мережі в кінці 2015 року накладе жорсткі критерії продуктивності на NS, тоді як число пасажирів також швидко зростає завдяки введенню нового проїзного для студентів, який приніс значне зростання пасажиропотоку в Нідерландах.