Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд ETR 610Швейцарські федеральні залізничники (Schweizerische Bundesbahnen — SBB) витратять приблизно ₣1,5 млрд до 2020 року.

 

Перший із восьми поїздів з примусовим нахилом кузову ETR 610 компанії Alstom був представлений у столиці кантону, місті Лугано. Церемонія відбувалася на нещодавно відремонтованій історичній частині станції Лугано. На ній був присутній генеральний директор SBB A. Мейер і мер Лугано М. Боррадорі.
За словами A. Мейер, SBB наразі розглядає плани щодо реструктуризації станції Беллінцона, що відома як ворота до Тічіно. Її реконструкцію заплановано завершити до 2016 року і приурочити відкриттю базового тунелю Готхард 11 грудня 2016 року.
Нагадаємо, зіткнувшись із зростанням об'ємів перевезень, SBB у 2013 році витратила ₣129 млн, що більше, ніж очікувалося. Через це компанія звернулася до уряду з проханням профінансувати плановані перевитрати компанії протягом п'ятирічного періоду.
На початку липня Федеральне відомство транспорту Швейцарії прийняло рішення профінансувати перевитрати залізниці.