Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Грузинська залізниця11 грудня Грузинська залізниця (ГЗ), Silk Road Group і логістична компанія «Ibrakomi» приступили до здійснення нового проекту, який передбачає транспортування вантажів із Стамбула в Азію через грузинський порт Поті залізницею.

 

 

Вивантажувані в Стамбулі із судів контейнери будуть доставлятися в Поті, а потім поїздами — через Грузію, Азербайджан і поромом — в Центральну Азію. У рамках проекту збільшиться оборот ГЗ і розвантажаться автомобільні перевезення. Для реалізації проекту виділено 480 контейнерів. ГЗ також забезпечить необхідну кількість працівників залізниці і так звані блок-поїзди, які безпечно і швидко будуть пересуватися по залізниці Грузії та Азербайджану. На першому етапі планується запускати 56 контейнерів на тиждень, а через кілька місяців їх кількість збільшиться до 112.