Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Станція Яреськи Південної залізниці6 вересня розпочато будівництво других колій на ділянці Яреськи – Федунка.

 

 

На Південній дорозі триває поетапне будівництво других колій на напрямі Гребінка – Полтава. Про це повідомив прес-центр Південної залізниці на сторінках галузевої газети.
Як зазначив Ю. Нарусевич, начальник відділу капремонту служби колії, цей вид робіт дає велику перевагу для подальшого розвитку інфраструктури Південної на ділянці прискореного руху Гребінка – Полтава – Лозова, підвищення пропускної здатності, збільшення швидкості руху поїздів, подальшого максимального збільшення кількості руху пасажирських поїздів у напрямі Київ – Харків.
«Укладання другої колії на зазначеному перегоні скоротить час проходження потягів, зокрема «Інтерсіті +», оскільки зараз поїзна обстановка не дозволяє здійснювати пропуск двох поїздів парного і непарного напрямків на одноколійній ділянці Яреськи – Федунка», — пояснює керівник відділу. 

Джерело: газета «Южная магистраль»