Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Одеський МТПАнтимонопольний комітет дозволив Державній продовольчо-зерновій корпорації Україні отримати контроль над одеською стивідорною компанією.

 

 

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) отримала дозвіл на придбання 50%-частки у статутному капіталі ТОВ «Українська національна стивідорна компанія» (УНСК, м. Одеса).
ДПЗКУ — національний оператор зернового ринку України, утворений в 2010 році, веде операції в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.
ТОВ «Українська національна стивідорна компанія» утворена в 2001 році на базі ППК-6 (14 причал) Одеського порту. Нині компанія обробляє на своєму причалі судна з осадкою до 10 м і довжиною до 250 м. Комплекс оснащений портальними кранами вантажопідйомністю від 5 до 16 т. Площа відкритих складів складає 20 тис. м2, площа критого чотириповерхового складу становить 10,5 тис. м2.

Нагадаємо, раніше ДПЗКУ оприлюднила свої плани з облаштування понад 100 хлібоприймальних пунктів, зернопереробних потужностей і контейнерних терміналів для завантаження зерна на станціях Укрзалізниці.