Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

Одеський МТПАнтимонопольний комітет дозволив Державній продовольчо-зерновій корпорації Україні отримати контроль над одеською стивідорною компанією.

 

 

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) отримала дозвіл на придбання 50%-частки у статутному капіталі ТОВ «Українська національна стивідорна компанія» (УНСК, м. Одеса).
ДПЗКУ — національний оператор зернового ринку України, утворений в 2010 році, веде операції в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.
ТОВ «Українська національна стивідорна компанія» утворена в 2001 році на базі ППК-6 (14 причал) Одеського порту. Нині компанія обробляє на своєму причалі судна з осадкою до 10 м і довжиною до 250 м. Комплекс оснащений портальними кранами вантажопідйомністю від 5 до 16 т. Площа відкритих складів складає 20 тис. м2, площа критого чотириповерхового складу становить 10,5 тис. м2.

Нагадаємо, раніше ДПЗКУ оприлюднила свої плани з облаштування понад 100 хлібоприймальних пунктів, зернопереробних потужностей і контейнерних терміналів для завантаження зерна на станціях Укрзалізниці.