Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Одеський МТПАнтимонопольний комітет дозволив Державній продовольчо-зерновій корпорації Україні отримати контроль над одеською стивідорною компанією.

 

 

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) отримала дозвіл на придбання 50%-частки у статутному капіталі ТОВ «Українська національна стивідорна компанія» (УНСК, м. Одеса).
ДПЗКУ — національний оператор зернового ринку України, утворений в 2010 році, веде операції в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.
ТОВ «Українська національна стивідорна компанія» утворена в 2001 році на базі ППК-6 (14 причал) Одеського порту. Нині компанія обробляє на своєму причалі судна з осадкою до 10 м і довжиною до 250 м. Комплекс оснащений портальними кранами вантажопідйомністю від 5 до 16 т. Площа відкритих складів складає 20 тис. м2, площа критого чотириповерхового складу становить 10,5 тис. м2.

Нагадаємо, раніше ДПЗКУ оприлюднила свої плани з облаштування понад 100 хлібоприймальних пунктів, зернопереробних потужностей і контейнерних терміналів для завантаження зерна на станціях Укрзалізниці.