Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Alstom Citadis18 грудня уряд Франції оголосив про виділення €450 млн для фінансування 99 проектів у сфері транспорту в містах.

 

  

Загальна кошторисна вартість проектів складає €5,2 млрд. Серед них 15 легкорейкових систем загальною довжиною 81 км, а також чотири лінії метро із загальною протяжністю 27 км.

Як відзначає С. Руаяль, міністр екології, сталого розвитку та енергетики, виконання проектів «дуже швидко» має створити 50 тис. робочих місць.
При вартості окремих проектів від €110 тис. до 420 млн уряд в середньому буде надавати 16% від загальної вартості, за умови, що робота почнеться до 31 грудня 2017 року.
Щоб допомогти доповнити пакети фінансування, державний інвестиційний банк Caisse des Dépôts запропонував €5 млрд кредитного фінансування доступних за пільговою процентною ставкою 1,75%.