Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

17bc123-pyvovarskyjНікому не відома компанія знову через Антимонопольний комітет України зупинила тендерну закупівлю нафтопродуктів для Укрзалізниці. Про це повідомив в Фейсбук міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Тендер мав відбутися 5 серпня. Не сподобалося, що УЗ хоче купувати дизель за формулою, яка дозволить почати закуповувати нафтопродукти не тільки у посередників, а й у прямих виробників, оскільки не буде валютного ризику. Таким чином, закупівельна ціна повинна впасти" , - зазначив міністр.

 

"Люди в АМКУ змінюються, а практики залишаються незмінними: невідома компанія подає заяву, колегія" нічого не може зробити, недосконале законодавство "і задовольняє заяву, тендерна закупівля зупиняється", - зазначив він.

Пивоварський нагадав, що минулого тижня суд вже заборонив УЗ купувати дизель за існуючим контрактом. "Також невідома компанія подала позов. Таким чином, палива залишилося на 12-13 днів. Можливість закупівлі палива обрізали АМКУ і суд. З юристами будемо думати, що зробити. Ось так і живемо", - підкреслив міністр.

 

Також він повідомив, що за існуючим контрактом у Укрзалізниці закупівельна ціна на дизель одна з найнижчих серед держкомпаній. "Формульна закупівля знизила б ціну до найнижчої точно. Будемо за це боротися", - повідомив Пивоварський.

За його словами, в липні УЗ витратила на паливо майже на 150 млн грн менше операційного прогнозу, при цьому перевезення вантажів у тоннах виросла в порівнянні з минулим роком і планом.