Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

17bc123-pyvovarskyjНікому не відома компанія знову через Антимонопольний комітет України зупинила тендерну закупівлю нафтопродуктів для Укрзалізниці. Про це повідомив в Фейсбук міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Тендер мав відбутися 5 серпня. Не сподобалося, що УЗ хоче купувати дизель за формулою, яка дозволить почати закуповувати нафтопродукти не тільки у посередників, а й у прямих виробників, оскільки не буде валютного ризику. Таким чином, закупівельна ціна повинна впасти" , - зазначив міністр.

 

"Люди в АМКУ змінюються, а практики залишаються незмінними: невідома компанія подає заяву, колегія" нічого не може зробити, недосконале законодавство "і задовольняє заяву, тендерна закупівля зупиняється", - зазначив він.

Пивоварський нагадав, що минулого тижня суд вже заборонив УЗ купувати дизель за існуючим контрактом. "Також невідома компанія подала позов. Таким чином, палива залишилося на 12-13 днів. Можливість закупівлі палива обрізали АМКУ і суд. З юристами будемо думати, що зробити. Ось так і живемо", - підкреслив міністр.

 

Також він повідомив, що за існуючим контрактом у Укрзалізниці закупівельна ціна на дизель одна з найнижчих серед держкомпаній. "Формульна закупівля знизила б ціну до найнижчої точно. Будемо за це боротися", - повідомив Пивоварський.

За його словами, в липні УЗ витратила на паливо майже на 150 млн грн менше операційного прогнозу, при цьому перевезення вантажів у тоннах виросла в порівнянні з минулим роком і планом.