Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

ЗалізницяЗбільшення пропускної здатності залізниці в напрямку Маріуполя, а також інтенсивності руху поїздів на ділянках Запоріжжя – Пологи – Комиш-Зоря – Волноваха можливе за умови будівництва других колій, реконструкції станцій, електрифікації.

 

 

За даними М. Топчієва, начальника управління аналітики та нормування експлуатаційної роботи Департаменту управління рухом Укрзалізниці, на відновлення зруйнованої інфраструктури Донецької залізниці, необхідно 878 млн грн. За його словами, потяги не курсують на ділянках Чаплине – Ясинувата, Красноармійськ – Горлівка, Костянтинівка – Дебальцеве, практично паралізовано роботу залізничних вузлів Дебальцеве і Микитівка, а також немає можливості відправляти вантажні вагони з 50 основних вантажних станцій Донецької залізниці.