Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Дніпровський меткомбінатПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського» за рахунок модернізації знизив споживання газу в 4 рази.

 

 

 

Повна реконструкція сортопрокатного цеху стану 400 / 200 дозволила досягти збільшення обсягів виробництва прокату з 0,7 млн т / рік до 1,8–1 950 000 т / рік, розширити сортамент виробленої прокатної продукції, поліпшити її якість і конкурентоспроможність.
На замовлення споживачів комбінат виробляє продукцію відповідно до вимог міжнародних стандартів, як загальноєвропейських, так і національних стандартів країн Європи та Америки (Німеччини, Великобританії, США тощо). Наразі встановлена модернізована установка з пиловугільного вдування в доменну піч. Тільки за вересень ця установка дозволила значно заощадити. Ще одним інвестпроектом, який реалізується на заводі, є установка з десульфурації чавуну.
Довідка. Дніпровський меткомбінат є єдиним в Україні підприємством з виробництва шпунтових паль типу «Ларсен», які застосовуються в будівництві та гідротехнічних спорудах, контактних рейок для метрополітену, смуги електролізерів. До того ж, комбінат — єдиний у світі виробник катаної осьової профільної заготівлі — чорнових і напівоброблених осей для рухомого складу залізничного транспорту.