Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Дніпровський меткомбінатПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського» за рахунок модернізації знизив споживання газу в 4 рази.

 

 

 

Повна реконструкція сортопрокатного цеху стану 400 / 200 дозволила досягти збільшення обсягів виробництва прокату з 0,7 млн т / рік до 1,8–1 950 000 т / рік, розширити сортамент виробленої прокатної продукції, поліпшити її якість і конкурентоспроможність.
На замовлення споживачів комбінат виробляє продукцію відповідно до вимог міжнародних стандартів, як загальноєвропейських, так і національних стандартів країн Європи та Америки (Німеччини, Великобританії, США тощо). Наразі встановлена модернізована установка з пиловугільного вдування в доменну піч. Тільки за вересень ця установка дозволила значно заощадити. Ще одним інвестпроектом, який реалізується на заводі, є установка з десульфурації чавуну.
Довідка. Дніпровський меткомбінат є єдиним в Україні підприємством з виробництва шпунтових паль типу «Ларсен», які застосовуються в будівництві та гідротехнічних спорудах, контактних рейок для метрополітену, смуги електролізерів. До того ж, комбінат — єдиний у світі виробник катаної осьової профільної заготівлі — чорнових і напівоброблених осей для рухомого складу залізничного транспорту.