Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

Дніпровський меткомбінатПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського» за рахунок модернізації знизив споживання газу в 4 рази.

 

 

 

Повна реконструкція сортопрокатного цеху стану 400 / 200 дозволила досягти збільшення обсягів виробництва прокату з 0,7 млн т / рік до 1,8–1 950 000 т / рік, розширити сортамент виробленої прокатної продукції, поліпшити її якість і конкурентоспроможність.
На замовлення споживачів комбінат виробляє продукцію відповідно до вимог міжнародних стандартів, як загальноєвропейських, так і національних стандартів країн Європи та Америки (Німеччини, Великобританії, США тощо). Наразі встановлена модернізована установка з пиловугільного вдування в доменну піч. Тільки за вересень ця установка дозволила значно заощадити. Ще одним інвестпроектом, який реалізується на заводі, є установка з десульфурації чавуну.
Довідка. Дніпровський меткомбінат є єдиним в Україні підприємством з виробництва шпунтових паль типу «Ларсен», які застосовуються в будівництві та гідротехнічних спорудах, контактних рейок для метрополітену, смуги електролізерів. До того ж, комбінат — єдиний у світі виробник катаної осьової профільної заготівлі — чорнових і напівоброблених осей для рухомого складу залізничного транспорту.