Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Латвійська залізницяНайбільшим проектом, який планують реалізувати, є електрифікація залізничного коридору Схід – Захід, витрати на яку оцінюються в суму €549 млн.

 

Також необхідно модернізувати найважливіші залізничні вузли — Ригу і Даугавпілс. Цей проект оцінюється в €105 млн. На модернізацію систем сигналізації потрібно €100 млн, а на створення бездротової мережі GSM-R — від €50 до 80 млн.
У. Магоніс, президент Латвійської залізниці, зазначив, що на власні кошти залізниця може провести модернізацію найважливіших залізничних вузлів або реалізувати менш об'ємні проекти. Проте такий великий проект, як електрифікація залізничного коридору Схід – Захід, підприємство не зможе реалізувати своїми силами, тому йому необхідна підтримка держави і співфінансування з фондів ЄС.