Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Електрифікація залізниціУкрзалізниця планує реалізовувати проекти з електрифікації напрямів відповідно до сучасних потреб економіки України.

 

 

Перспективи електрифікації окремих ділянок залізниць (орієнтовно до 2020 року) обговорили в Мінінфраструктури. Передбачається, що протягом 2015–2017 рр. Буде електрифіковано напрямок Долинська – Миколаїв – Колосівка. Електрифікація цих ділянок сприятиме підвищенню ефективності перевезень в порти Великої Одеси і Миколаєва. На цей проект уже готова необхідна робоча документація, а до його фінансування висловив зацікавленість Європейський інвестиційний банк. Незабаром проект буде представлений на затвердження Кабміну.
Також у цей період Укрзалізниця повинна активізувати роботу з підготовки та реалізації проектів електрифікації залізничних колій до кордонів із Польщею та Білоруссю. Зараз допрацьовуються документація по чотирьох напрямках на Білорусь – Бердичів – Коростень – Словечно – Держкордон та Чернігів – Горностаївка – Держкордон, Ковель – Ізов – Держкордон та Потоки (Кременчук) – Золотнішіно.
Передбачається, що ці проекти будуть здійснюватися у тісній співпраці з білоруськими колегами. Це повинно сприяти розвитку транспортного коридору Балтійське море – Чорне море. Крім цього, електрифікація дільниці Чернігів – Горностаївка – Гомель дозволить значно скоротити час у дорозі пасажирських поїздів у напрямку Київ – Мінськ, а також ввести денні прискорені поїзди сполученням Київ – Гомель і Чернігів – Мінськ.
Загалом упродовж 2015–2020 рр. планується за цими напрямками електрифікувати 836 км залізничних колій.