Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

400556755555554444

   На знак поваги і вдячності за подвиг захисників Вітчизни та з нагоди 70-ї річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній Війні Українська залізнична швидкісна компанія спільно  з Укрзалізницею у період з 7  по 10 травня 2015 року (включно) проводить благодійну акцію на проїзд у вагонах 1-го класу поїздів Інтерсіті+. Для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної Війни, при пред’явленні відповідного посвідчення, надається 100% знижка від вартості плацкарти (вартість плацкарти становить майже 70% ціни квитка).

   

Особам, які супроводжують інвалідів та учасників Великої Вітчизняної Війни (не більше 1-ї особи), надається 50% знижка вартості плацкарти. Комісійний збір при оформленні проїзних документів та вартість послуги з харчування сплачується на загальних підставах. Акція не поширюється на інші поїзди та вагони, у тому числі на вагони 2-го класу поїздів Інтерсіті+.

Наприклад, якщо вартість проїзду у вагонах 1-го класу поїздів Інтерсіті+ у день відправлення поїзда 8 травня 2015 року з Києва до Харкова становить 505 грн., то для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної Війни вищевказаний проїзний документ буде коштувати 120 грн., для осіб, які супроводжують інвалідів та учасників Великої Вітчизняної Війни (не більше 1-ї особи) – 312 грн.

Крім того, що інваліди Великої Вітчизняної Війни І, ІІ групи мають право на безплатний проїзд 1 раз на рік («туди» і «назад») у купейному вагоні швидкого поїзда та 50 % знижку в період з 1 жовтня до 15 травня без обмеження кількості поїздок. Інваліди Великої Вітчизняної Війни ІІІ групи та прирівняні до них особи, а також учасники  Великої Вітчизняної Війни мають право на 50 % знижку вартості проїзду 1 раз на рік («туди» і «назад»), або безплатний проїзд 1 раз на рік («туди» чи «назад»), або безплатний проїзд 1 раз у два роки «туди» і «назад» та  50 % знижку в період з 1 жовтня до 15 травня без обмеження кількості поїздок.