Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

В.о. голови правління Євген Кравцов бере участь у засіданні 91-ї Генеральної Асамблеї Міжнародного Союзу залізниць у Франції

Євген Кравцов: вперше в історії Укрзалізниці, кошти від індексації тарифів з окремого рахунку пішли на наші CAPEX

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов бере участь у заходах з нагоди 155-річчя білоруської залізниці

Євген Кравцов: Сьогодні Укрзалізниця перейшла на новий графік одночасно з країнами ЄС

Попри негоду поїзди курсують за графіком

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

УкрзалізницяУкрзалізниця в рамках підготовки пасажирського господарства до роботи в зимовий період планує до 1 листопада підготувати 3274 пасажирські вагони.

 

Зокрема, до зими залізниці планують капітально відремонтувати 583 пасажирські вагони і 193 вагони — деповським ремонтом.
Наразі вартість деповського ремонту вагона становить орієнтовно 85 тис. грн, тоді як вартість капітального ремонту коливається від 200 до 700 тис. грн.
Усього парк пасажирських вагонів залізниць України нараховує 5329 вагонів, у тому числі 79 вагонів класу РІЦ (міжнародного стандарту для курсування в міжнародному сполученні), 245  вагонів СВ, 1911 купейних, 2766 плацкартних вагонів, а також 206 вагонів, що використовуються у складі денних швидкісних поїздів, 81 вагон-ресторан, 41 багажний і поштово-багажний вагони.
Ступінь зношеності пасажирських вагонів становить 86% — половина парку випущено більше 30 років тому і тому «не може відповідати сучасним вимогам якості та комфорту перевезень».