Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

УкрзалізницяУкрзалізниця в рамках підготовки пасажирського господарства до роботи в зимовий період планує до 1 листопада підготувати 3274 пасажирські вагони.

 

Зокрема, до зими залізниці планують капітально відремонтувати 583 пасажирські вагони і 193 вагони — деповським ремонтом.
Наразі вартість деповського ремонту вагона становить орієнтовно 85 тис. грн, тоді як вартість капітального ремонту коливається від 200 до 700 тис. грн.
Усього парк пасажирських вагонів залізниць України нараховує 5329 вагонів, у тому числі 79 вагонів класу РІЦ (міжнародного стандарту для курсування в міжнародному сполученні), 245  вагонів СВ, 1911 купейних, 2766 плацкартних вагонів, а також 206 вагонів, що використовуються у складі денних швидкісних поїздів, 81 вагон-ресторан, 41 багажний і поштово-багажний вагони.
Ступінь зношеності пасажирських вагонів становить 86% — половина парку випущено більше 30 років тому і тому «не може відповідати сучасним вимогам якості та комфорту перевезень».