Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

82790627До кінця року на п'яти залізницях (крім Донецької) буде відновлено 667 вагонів приміського парку, з них 538 вагонів електропоїздів та 129 – вагонів дизель-поїзда. В цілому це 28% від експлуатованого парку. На це в червні-липні 2015 року кожна із зазначених залізниць мала спрямвати по 500 тис. грн. Усі роботи залізничники виконають власними силами – у пасажирських вагонних депо залізниць України. Про це повідомляє галузева газета «Магістраль».

На кінець липня Львівська залізниця вже впорядкувала інтер'єр і екстер'єр, відновила санітарно-технічне обладнання 28 вагонів, Одеська – 41 вагона, Південна – 5 вагонів, Південно-Західна– 105 вагонів, Придніпровська – 12 вагонів. Тривалість простою одного вагону варіюється від 3 (для поточного ремонту) до 30 днів (для капітального ремонту).

В одних випадках залізничники обмежуються фарбуванням і заміною дверних ручок, сидінь, в інших – несуть додаткові витрати, наприклад, на ремонт підвагонного та гальмівного обладнання. Не менш важливо, що на виділені кошти залізниці можуть закуповувати гостро необхідні для ремонту приміського рухомого складу запчастини.

Вперше до оздоровлення моторвагонного рухомого складу приміського сполучення залучено пасажирське вагонне депо Бахмач на Південно-Західній залізниці, на якій парк електропоїздів використовують найбільш інтенсивно. Тут найбільш гостро постали проблеми, пов'язані з різким обмеженням фінансування приміського господарства. Експериментальний майданчик було розгорнуто в минулому році. Оскільки перший досвід позитивно вплинув на санітарно-технічний стан парку, цього року, крім депо Бахмач, додатково залучені пасажирські вагонні депо Тернопіль на Львівській залізниці та Гребінка на Південній залізниці.

 

Прес-центр Укрзалізниці