Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

1332502855 7228 5Цього року на Одеській залізниці планується навантажити 4,9 млн тонн зернових. За 6 місяців 2015 року вже навантажено 30 тис. 873 вагона, це 2 млн 15 тис. 768 тонн. Наразі за І півріччя зернових навантажено на 19,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

До основної групи зернових культур, що перевозяться залізницею, відносяться пшениця, ячмінь, зерно кукурудзи, насіння олійні тощо.

 

Прогнозоване збільшення потреби в перевезенні зернових, безумовно, потребуватиме залучення значної кількості рухомого складу. Перевезення зерна здійснюється, як правило, вагонами-зерновозами. Зараз на балансі Одеської залізниці нараховується 10 тис. 708 вагонів-зерновозів, з них 9 тис. 646 вагонів робочого парку. При цьому 1 тис. 23 вагони відремонтовано деповським ремонтом, що на 76% більше запланованого. Поточним видом ремонту було відремонтовано 4 тис. 89 вагонів. Зокрема, 463 вагони потребують продовження строку служби та 520 – планового виду ремонту, що буде виконано до кінця 2015 року.

Також до перевезення нового врожаю одеськими залізничниками була проведена значна робота з підготовки колійного господарства, вантажних станцій та під’їзних колій елеваторів.

 

Виконана робота дозволяє з упевненістю сказати про те, що Одеська залізниця готова приймати до перевезень зерно нового врожаю та має все необхідне, щоб повністю задовольнити замовлення вантажовідправників.

 

Прес-центр Укрзалізниці