Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

1332502855 7228 5Цього року на Одеській залізниці планується навантажити 4,9 млн тонн зернових. За 6 місяців 2015 року вже навантажено 30 тис. 873 вагона, це 2 млн 15 тис. 768 тонн. Наразі за І півріччя зернових навантажено на 19,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

До основної групи зернових культур, що перевозяться залізницею, відносяться пшениця, ячмінь, зерно кукурудзи, насіння олійні тощо.

 

Прогнозоване збільшення потреби в перевезенні зернових, безумовно, потребуватиме залучення значної кількості рухомого складу. Перевезення зерна здійснюється, як правило, вагонами-зерновозами. Зараз на балансі Одеської залізниці нараховується 10 тис. 708 вагонів-зерновозів, з них 9 тис. 646 вагонів робочого парку. При цьому 1 тис. 23 вагони відремонтовано деповським ремонтом, що на 76% більше запланованого. Поточним видом ремонту було відремонтовано 4 тис. 89 вагонів. Зокрема, 463 вагони потребують продовження строку служби та 520 – планового виду ремонту, що буде виконано до кінця 2015 року.

Також до перевезення нового врожаю одеськими залізничниками була проведена значна робота з підготовки колійного господарства, вантажних станцій та під’їзних колій елеваторів.

 

Виконана робота дозволяє з упевненістю сказати про те, що Одеська залізниця готова приймати до перевезень зерно нового врожаю та має все необхідне, щоб повністю задовольнити замовлення вантажовідправників.

 

Прес-центр Укрзалізниці