Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ЗалізницяЗагалом роботи з підготовки об'єктів залізничної інфраструктури до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період йдуть за графіком.

 

Зокрема, залізничники завершили підготовку житлово-комунального та соціального господарства. Залізні дороги вже підготували 110 одиниць снігоочисної техніки з 125 машин, а також 83 снігоприбиральних машини з 103.
Основними напрямами підготовки роботи колійного господарства до зими є: забезпечення безпеки руху, робота стрілочних переводів в умовах обмерзання та снігових заносів, контроль за станом шляхів і рейок.
З початку підготовки до зимового сезону фахівці колійного господарства Укрзалізниці підготували 13 239 комплектів стрілочних переводів із пневмообдуванням з 14 071 одиниці і 2341 стрілочний перевод з електрообігрівом із 2365.
Роботу шляховиків у належних умовах забезпечуватимуть пункти обігріву, душові й приміщення для сушіння робочого одягу.