Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Грузинська залізниця

З метою забезпечення безпеки руху поїздів та збільшення пропускної спроможності залізничних магістралей, до початку літніх перевезень Укрзалізниця планує виконати комплекс ремонтних робіт загалом на 404,9 км колій.

Зокрема, капітальним ремонтом оновлять 72 км колій, середній ремонт застосують на 188 км колій, а комплексно-оздоровчий ремонт проведуть на більш як 144 км колій. Також залізничники замінять 25 комплектів стрілочних переводів.

Капітальний ремонт залізничних колій буде виконано на напрямках Стрілки-Ясениця, Рудки-Калинів Львівської залізниці; Одеса-Застава-1 –Одеса-Застава-2 Одеської залізниці; Фастів-Корнін, Бережесть-Товчаківський Південно-Західної залізниці; на станціях Максимівка, Приколотки, Радьківські Піски та Рубці Південної залізниці.

Середній ремонт та комплексно-оздоровчий ремонт залізничники виконають на основних напрямках пасажирського руху поїздів: Київ – Львів, Київ – Одеса, Київ – Дніпропетровськ та Київ – Харків.

Довідково:

На даний час експлуатаційна протяжність головних колій українських залізниць складає 21640,4 км (74% - безстикова колія).