Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Грузинська залізниця

З метою забезпечення безпеки руху поїздів та збільшення пропускної спроможності залізничних магістралей, до початку літніх перевезень Укрзалізниця планує виконати комплекс ремонтних робіт загалом на 404,9 км колій.

Зокрема, капітальним ремонтом оновлять 72 км колій, середній ремонт застосують на 188 км колій, а комплексно-оздоровчий ремонт проведуть на більш як 144 км колій. Також залізничники замінять 25 комплектів стрілочних переводів.

Капітальний ремонт залізничних колій буде виконано на напрямках Стрілки-Ясениця, Рудки-Калинів Львівської залізниці; Одеса-Застава-1 –Одеса-Застава-2 Одеської залізниці; Фастів-Корнін, Бережесть-Товчаківський Південно-Західної залізниці; на станціях Максимівка, Приколотки, Радьківські Піски та Рубці Південної залізниці.

Середній ремонт та комплексно-оздоровчий ремонт залізничники виконають на основних напрямках пасажирського руху поїздів: Київ – Львів, Київ – Одеса, Київ – Дніпропетровськ та Київ – Харків.

Довідково:

На даний час експлуатаційна протяжність головних колій українських залізниць складає 21640,4 км (74% - безстикова колія).