Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

17bc123-pyvovarskyjУкрзалізниця буде корпоратизовано, відповідно - зміниться роль генерального директора. Про це 19 серпня в інтерв'ю 5 каналу заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

"Укрзалізниця корпоратизується, це означає, що не буде більше регіональних князівств, що не буде королівств, буде одна-єдина публічна акціонерна компанія Укрзалізниця. Система управління змінюється. Роль генерального директора змінюється. На сьогодні генеральний директор має практично абсолютні повноваження. Після корпоратизації активніше буде роль правління, це більш колегіальний орган. Генеральний директор також буде членом правління і головою правління ", - розповів він.

Крім того, міністр повідомив, що після корпоратизації відразу буде оголошено конкурс. До складу правління, за його словами, люди увійдуть на конкурсній основі. "У правління входитимуть також незалежні члени. І я не здивуюся, якщо деякі з них будуть іноземцями з досвідом або німецької залізниці, або австрійської, чи польської, або литовської, або ще якийсь", - додав Пивоварський.