Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Укрзалізниця запровадила новий сервіс для потенційних орендарів. Відтепер вони можуть в онлайн-режимі переглянути  пропозиції щодо оренди майна. Зазначений сервіс запрацював з 2-го червня.

 


На офіційному сайті Укрзалізниця розмістила для потенційних орендарів інтерактивну довідку щодо наявності об’єктів майна, які пропонуються в оренду. Інформаційною довідкою клієнти зможуть скористатися у розділі «Про Укрзалізницю», вибравши підрозділ «Оренда майна». Поки що сервіс працює у дослідному режимі та буде вдосконалюватися відповідно до відгуків користувачів.

 

Завдяки нововведенню клієнт зможе в режимі реального часу вивчати актуальну та постійно оновлену інформацію щодо найменування майна, місцезнаходження, характеристики майнових об’єктів, що пропонуються для використання на засадах оренди, загальної площі об’єкта та тієї, яка пропонується для передачі в оренду, технічних характеристик майнового об’єкта, його зображення, способів під’їзду. Для зручності довідка включатиме також необхідну інформацію щодо можливості використання зазначених майнових об’єктів.

Це дозволить підприємствам ефективно планувати оренду, а підприємствам, установам та організаціям залізничного транспорту – підвищити ефективність та прозорість використання незадіяного у виробництві майна, збільшити надходження від здачі його в оренду.  Оновлений сервіс дозволить зробити механізм управління незадіяним у виробництві майном максимально прозорим і знівелює можливість зловживань.

 

Прес-центр Укрзалізниці