Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Львівська залізницяСкасовано нічний швидкий поїзд № 213 / 214 Львів – Харків – Львів.

 

 

 

За інформацією прес-центру Львівської залізниці, на якій сформовано потяг, цей поїзд був додатковим, і в рамках оптимізації в секторі пасажирських перевезень Укрзалізниця прийняла рішення про його скасування.

Перевезення пасажирів між Харковом і Львовом, як і раніше, забезпечуватиметься щоденним нічним швидким фірмовим поїздом № 111 / 112 «Слобожанщина» Харків – Львів – Харків, а також транзитним швидким нічним поїздом № 225 / 226 Харків – Ужгород – Харків, що курсує через день. 225-й довезе до Козятина, Вінниці, Жмеринки, Хмельницького, Тернополя, через які проходив поїзд № 213 / 214 Львів – Харків – Львів, але не проходить 111-й.

Читайте за темою: Львівська залізниця скасовує три потяги

Пасажирам із Богодухова, Кириківка, Смородине, Сум, Білопілля, Ворожба, Путивля, щоб дістатися до станцій, розташованих на заході від столиці, тепер доведеться їхати з пересадкою в Люботині, Конотопі або Києві.