Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Вагон-хопер для перевезення зерна (фото КВБЗ)Державна продовольчо-зернова корпорація (ДПЗКУ) планує облаштувати понад 100 хлібоприймальних пунктів, зернопереробних потужностей і контейнерних терміналів для завантаження зерна на станціях Укрзалізниці.

 

 

«Питання про використання окремих станцій і ділянок Укрзалізниці, на яких можна було б будувати елеватор і хлібоприймальні підприємства, піднімалися ще в 2009 році. Тоді було відібрано близько 40 станцій. Згодом ці роботи були законсервовані. А сьогодні ми знову повернулися до цієї ідеї», — зазначив заступник голови правління ДПЗКУ С. Лаукарт.
Нині Укрзалізниця вивчає, які саме зі станцій регіонів мають потужну інфраструктуру і чиї технічні характеристики найбільш відповідають вимогам нашого проекту.

 

Довідка. Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) — компанія, яка проводить весь цикл робіт із зерновими та продуктами їх переробки — від виробництва до експорту. До її складу входять 54 підприємства на правах відокремлених підрозділів-філій, їхня загальна робоча місткість складає 3,461 млн т, у тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів — 2,380 млн т зернових вантажів на рік.