Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Вагон-хопер для перевезення зерна (фото КВБЗ)Державна продовольчо-зернова корпорація (ДПЗКУ) планує облаштувати понад 100 хлібоприймальних пунктів, зернопереробних потужностей і контейнерних терміналів для завантаження зерна на станціях Укрзалізниці.

 

 

«Питання про використання окремих станцій і ділянок Укрзалізниці, на яких можна було б будувати елеватор і хлібоприймальні підприємства, піднімалися ще в 2009 році. Тоді було відібрано близько 40 станцій. Згодом ці роботи були законсервовані. А сьогодні ми знову повернулися до цієї ідеї», — зазначив заступник голови правління ДПЗКУ С. Лаукарт.
Нині Укрзалізниця вивчає, які саме зі станцій регіонів мають потужну інфраструктуру і чиї технічні характеристики найбільш відповідають вимогам нашого проекту.

 

Довідка. Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) — компанія, яка проводить весь цикл робіт із зерновими та продуктами їх переробки — від виробництва до експорту. До її складу входять 54 підприємства на правах відокремлених підрозділів-філій, їхня загальна робоча місткість складає 3,461 млн т, у тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів — 2,380 млн т зернових вантажів на рік.