Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Дрон над залізничною колієюНамагаючись посилити безпеку своїх поставок вугілля, дочірня компанія Польських державних залізниць, вантажний оператор PKP Cargo, почав використовувати дрони, оснащені різними типами камер.

 

 

Зокрема дрони оснащені інфрачервоною камерою та камерою високої роздільної здатності для здійснення спостереження за поїздами.
Крім того, PKP Cargo представила запірні механізми, які дозволяють блокування дверних замків дротами, виготовленими із загартованої сталі. Під час випробувань нового механізму безпеки на понад 100 вагонах запірні механізми спрацювали у 100% випадків.
У PKP Cargo повідомляють, що в першу чергу їх зусилля щодо забезпечення безпеки направлені на попередження крадіжок, і вони працюють утісній співпраці з прикордонною службою і поліцією. У 2014 році для попередження загрози розкрадання майна була створена спеціальна група. Основна мета якої — знизити втрати, що несе PKP Cargo, яка працює переважно в Сілезії, де крадіжки є найбільш поширеними.