Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Будівництво моста на першому етапі Східного DFCІндія отримає кредит на суму $1,1 млрд на улаштування вантажного коридору.

 

 

 

11 грудня у м. Делі фінансовий директор Відокремленої корпорація вантажного коридору (DFCC), M. Міттал і регіональний директор Світового банку О. Руль підписали кредитну угоду щодо фінансування 393-км другого етапу Східного виділеного вантажного коридору (DFC) між містами Бхапур і Мугхалсарай у штаті Уттар-Прадеш.
Світовий банк погодив принципову прихильність до будівництва 1839-км двоколійної електрифікованої залізниці від Ладхіана до Данкуні, яка повинна бути завершена до кінця 2019 року. Очікувана вартість проекту — $2,73 млрд. Початковий внесок у розмірі $975 млн було погоджено в травні 2011 року для 343-км ділянки Кхур'я – Канпур.