Б. Остапюк: «Наше першочергове завдання — це відновити залізничну інфраструктуру для перевезення вантажів на промислові об’єкти Донецької та Луганської області»

У відновленому вокзалі станції Краматорськ19 серпня було завершено реконструкцію залізничної лікарні в Красному Лимані і вокзального комплексу в Краматорську.

 

 

У відкритті відновлених об'єктів взяли участь М. Бурбак, міністр інфраструктури України, і Б. Остапюк, генеральний директор Укрзалізниці.
Під час проведення ремонтних робіт залізничної лікарні було реконструйовано фасади будівлі, утеплено стіни, встановлено котельню на твердому паливі та обладнано кімнату відпочинку і харчоблок. Окрім цього, до лікарні вже завезено нове обладнання.
За словами Б. Остапюка, для відновлення об’єктів залізничної інфраструктури на Сході України можуть бути задіяні 15 тис. транспортних будівельників. «Сьогодні ми відкриваємо вокзальний комплекс станції Краматорськ. На черзі — залізничні об’єкти в містах Іловайськ та Ясинувата. Не менш важливим є повернення на залізницю вантажопотоків, а для цього потрібно відновити пошкоджену інфраструктуру», — зауважив він.