Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

М. Мясникович, глава білоруського уряду4 листопада відбулося пленарне засідання Х Білорусько-литовського економічного форуму, який проходив у м. Могильові.

 

 

На засіданні М. Мясникович, глава білоруського уряду, заявив, що одним перспективним напрямком білорусько-литовського співробітництва є створення великих транспортно-логістичних центрів і компаній. На його думку, і Білорусь, і Литва потребують розширення цієї системи, тому створення логістичної мережі спільними зусиллями може стати вигідним варіантом для обох країн. М. Мясникович вважає, що такий напрямок можна розвивати за допомогою перетворення вантажопотоків та інших супутніх послуг таким чином, щоб приділити особливу увагу східним напрямом, тобто ринкам Монголії, Китаю і країн Центральної Азії.