Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

БілорусьБілорусь виступає за узгоджену політику з розвитку інвестиційних проектів у сфері транзиту між державами-членами МС, спрямовану на будівництво пріоритетних ділянок залізниць, будівництво логістичної і прикордонної інфраструктури, оновлення вагонного парку.

 

 

Про це заявив І. Петришенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Білорусі в Росії, на засіданні круглого столу «Транзитний потенціал Білорусі в забезпеченні перевезень російських зовнішньоторговельних вантажів».
І. Петришенко підкреслив, що Білорусь виступає за узгоджену політику з розвитку інвестиційних проектів у сфері транзиту між державами-членами МС, спрямовану на будівництво пріоритетних ділянок залізниць, будівництво логістичної і прикордонної інфраструктури, оновлення вагонного парку.
Під час круглого столу представники Білоруської залізниці розповіли про плановані вантажні перевезення по магістралі в 2015 році, роботу із залучення вантажопотоків, маркетингову стратегію і тарифні умови дороги при організації перевезень російських зовнішньоторговельних вантажів та особливості їх застосування в МС, а також про прийняті заходи щодо забезпечення безперешкодного пропуску транзитного вагонопотока в сполученні з Росією. Відбулася презентація транспортно-експедиційної діяльності та можливостей державного підприємства «Белінтертранс — транспортно-логістичний центр» Білоруської залізниці.