Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

БілорусьБілорусь виступає за узгоджену політику з розвитку інвестиційних проектів у сфері транзиту між державами-членами МС, спрямовану на будівництво пріоритетних ділянок залізниць, будівництво логістичної і прикордонної інфраструктури, оновлення вагонного парку.

 

 

Про це заявив І. Петришенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Білорусі в Росії, на засіданні круглого столу «Транзитний потенціал Білорусі в забезпеченні перевезень російських зовнішньоторговельних вантажів».
І. Петришенко підкреслив, що Білорусь виступає за узгоджену політику з розвитку інвестиційних проектів у сфері транзиту між державами-членами МС, спрямовану на будівництво пріоритетних ділянок залізниць, будівництво логістичної і прикордонної інфраструктури, оновлення вагонного парку.
Під час круглого столу представники Білоруської залізниці розповіли про плановані вантажні перевезення по магістралі в 2015 році, роботу із залучення вантажопотоків, маркетингову стратегію і тарифні умови дороги при організації перевезень російських зовнішньоторговельних вантажів та особливості їх застосування в МС, а також про прийняті заходи щодо забезпечення безперешкодного пропуску транзитного вагонопотока в сполученні з Росією. Відбулася презентація транспортно-експедиційної діяльності та можливостей державного підприємства «Белінтертранс — транспортно-логістичний центр» Білоруської залізниці.