Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

БілорусьБілорусь виступає за узгоджену політику з розвитку інвестиційних проектів у сфері транзиту між державами-членами МС, спрямовану на будівництво пріоритетних ділянок залізниць, будівництво логістичної і прикордонної інфраструктури, оновлення вагонного парку.

 

 

Про це заявив І. Петришенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Білорусі в Росії, на засіданні круглого столу «Транзитний потенціал Білорусі в забезпеченні перевезень російських зовнішньоторговельних вантажів».
І. Петришенко підкреслив, що Білорусь виступає за узгоджену політику з розвитку інвестиційних проектів у сфері транзиту між державами-членами МС, спрямовану на будівництво пріоритетних ділянок залізниць, будівництво логістичної і прикордонної інфраструктури, оновлення вагонного парку.
Під час круглого столу представники Білоруської залізниці розповіли про плановані вантажні перевезення по магістралі в 2015 році, роботу із залучення вантажопотоків, маркетингову стратегію і тарифні умови дороги при організації перевезень російських зовнішньоторговельних вантажів та особливості їх застосування в МС, а також про прийняті заходи щодо забезпечення безперешкодного пропуску транзитного вагонопотока в сполученні з Росією. Відбулася презентація транспортно-експедиційної діяльності та можливостей державного підприємства «Белінтертранс — транспортно-логістичний центр» Білоруської залізниці.