Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Білоруська залізницяБілоруська залізниця ще на початку жовтня повідомила про внесення змін до розкладу руху міжнародних поїздів через перехід Росії, України та країн ЄС на зимовий час.

 

 

У свою чергу в Міністерстві транспорту і комунікацій республіки Білорусь звернули увагу, що з 26 жовтня змінюється розклад руху поїздів міжнародного слідування і міжнародних авіарейсів.
Білоруська залізниця спільно із залізничними адміністраціями Росії, України, Литви, Латвії та Польщі провела коригування розкладу руху міжнародних поїздів через перехід у ніч на 26 жовтня сусідніх країн на зимовий час. Крім того, у зв'язку із змінами в графіку руху міжнародних поїздів відкориговано і розклад поїздів регіональних і міжрегіональних ліній, що курсують по території Білорусі.