Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

А. Сивак, міністр транспорту і комунікацій Білорусі Мінтранс Білорусі проводить консультації про можливість будівництва високошвидкісної залізниці. Створено робочу групу, до якої увійшли фахівці зацікавлених залізничних адміністрацій, що займаються цим питанням.

 

У Білорусі зарезервований коридор для зведення високошвидкісної залізниці. Він проходить по землях, які не будуть забудовуватися. «У перспективі може бути побудована високошвидкісна магістраль, яка пройде через Мінськ і зв'яже Москву і Берлін. Недавно прозвучала пропозиція з'єднати Мінськ, Москву і Астану, але це можливо тільки в тому випадку, якщо китайські фахівці будуватимуть трансконтинентальну дорогу в напрямку Європи і цю ділянку стане її складовою частиною», — зауважив міністр транспорту і комунікацій Білорусі А. Сивак.