Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

В. Морозов, начальник Білоруської залізниціБілорусь, Росія і Казахстан не мають принципових розбіжностей за проектом створення Об'єднаної транспортно-логістичної компанії (ОТЛК). Підприємство запрацює в цьому році.

 

 

«Є впевненість, що цього року ОТЛК запрацює і запропонує повноцінну послугу», — повідомив начальник Білоруської залізниці В. Морозов. Він підкреслив, що кожна зі сторін піддає проект установчих документів певного аудиту із залученням консультантів.
Також відбулися переговори з представниками проектного офісу ОТЛК, була розглянута операційна модель на всьому маршруті Китай – Європа. Відповідно до домовленостей учасників проекту Казахстан веде серйозні переговори з пошуку партнерів у Китаї, російські і білоруські представництва працюють в Європі з пошуку партнерів.