Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Національний аеропорт «Мінськ»Нова технологія спрямована на створення комфортних умов проїзду пасажирів від зупинкового пункту Національний аеропорт «Мінськ».

 

 

Технологія передбачає оперативну взаємодію співробітників двох транспортних організацій при здійсненні цього перевезення.

Кількість автобусів, що подаються для доставки в аеропорт, залежатиме від чисельності наступних у відповідному напрямку пасажирів. Інформацію про це залізничники передаватимуть працівникам аеропорту, які організують подачу необхідної кількості автобусів. При такому перевезенні будуть використовуватися низькопідлогові автобуси підвищеної комфортності виробництва Мінського автомобільного заводу.

За темою: Про тестову експлуатацію дизель-поїздів у напрямку Національного аеропорту Мінськ, що Білоруська залізниця почне в листопаді, повідомив журналістам В. Морозов, начальник Білоруської залізниці, 7 жовтня на виставці «Транспорт і логістика».