Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Бізнес-форум «Стратегічне партнерство 1520: Азіатсько-Тихоокеанський регіон»Бізнес-форум «Стратегічне партнерство 1520: Азіатсько-Тихоокеанський регіон» почався 14 жовтня в м. Шеньчжень (Китай) у рамках IX Китайської міжнародної логістичної та транспортної виставки.

 

 

Делегацію Білоруської залізниці на форумі очолить В. Морозов, начальник БЖД, який виступить як один зі спікерів пленарної дискусії форуму «Євроазіатська логістика: комерційна інфраструктура транзитного перевезення». Ним буде розглянуто актуальні питання розвитку залізниці на сучасному етапі, а також ключові фактори успішного розвитку транспортного коридору Європа – Азія і роль БЖД у схемі транспортування вантажів за цим маршрутом; представлено потенціал білоруської магістралі з розвитку сучасних логістичних ланцюжків поставок за участі країн Єдиного економічного простору.
Загалом у форумі обговорюватимуться питання кон'юнктури євроазійської торгівлі; можливості партнерства 1520 як стабільно розвиненої транспортної системи для міжконтинентальних перевезень; термінально-логістичної інфраструктури для стикування вантажопотоків залізничної мережі і морських портів тощо.
Міжнародний залізничний бізнес-форум «Стратегічне партнерство 1520: Азіатсько-Тихоокеанський регіон» проводиться з метою широкого інформування вантажогенеруючих підприємств Китаю і країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону про транзитні можливості країн «широкої колії», комерційних і технологічних складових прискорених контейнерних перевезень.