Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Бізнес-форум «Стратегічне партнерство 1520: Азіатсько-Тихоокеанський регіон»Бізнес-форум «Стратегічне партнерство 1520: Азіатсько-Тихоокеанський регіон» почався 14 жовтня в м. Шеньчжень (Китай) у рамках IX Китайської міжнародної логістичної та транспортної виставки.

 

 

Делегацію Білоруської залізниці на форумі очолить В. Морозов, начальник БЖД, який виступить як один зі спікерів пленарної дискусії форуму «Євроазіатська логістика: комерційна інфраструктура транзитного перевезення». Ним буде розглянуто актуальні питання розвитку залізниці на сучасному етапі, а також ключові фактори успішного розвитку транспортного коридору Європа – Азія і роль БЖД у схемі транспортування вантажів за цим маршрутом; представлено потенціал білоруської магістралі з розвитку сучасних логістичних ланцюжків поставок за участі країн Єдиного економічного простору.
Загалом у форумі обговорюватимуться питання кон'юнктури євроазійської торгівлі; можливості партнерства 1520 як стабільно розвиненої транспортної системи для міжконтинентальних перевезень; термінально-логістичної інфраструктури для стикування вантажопотоків залізничної мережі і морських портів тощо.
Міжнародний залізничний бізнес-форум «Стратегічне партнерство 1520: Азіатсько-Тихоокеанський регіон» проводиться з метою широкого інформування вантажогенеруючих підприємств Китаю і країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону про транзитні можливості країн «широкої колії», комерційних і технологічних складових прискорених контейнерних перевезень.