Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Бізнес-форум «Стратегічне партнерство 1520: Азіатсько-Тихоокеанський регіон»Бізнес-форум «Стратегічне партнерство 1520: Азіатсько-Тихоокеанський регіон» почався 14 жовтня в м. Шеньчжень (Китай) у рамках IX Китайської міжнародної логістичної та транспортної виставки.

 

 

Делегацію Білоруської залізниці на форумі очолить В. Морозов, начальник БЖД, який виступить як один зі спікерів пленарної дискусії форуму «Євроазіатська логістика: комерційна інфраструктура транзитного перевезення». Ним буде розглянуто актуальні питання розвитку залізниці на сучасному етапі, а також ключові фактори успішного розвитку транспортного коридору Європа – Азія і роль БЖД у схемі транспортування вантажів за цим маршрутом; представлено потенціал білоруської магістралі з розвитку сучасних логістичних ланцюжків поставок за участі країн Єдиного економічного простору.
Загалом у форумі обговорюватимуться питання кон'юнктури євроазійської торгівлі; можливості партнерства 1520 як стабільно розвиненої транспортної системи для міжконтинентальних перевезень; термінально-логістичної інфраструктури для стикування вантажопотоків залізничної мережі і морських портів тощо.
Міжнародний залізничний бізнес-форум «Стратегічне партнерство 1520: Азіатсько-Тихоокеанський регіон» проводиться з метою широкого інформування вантажогенеруючих підприємств Китаю і країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону про транзитні можливості країн «широкої колії», комерційних і технологічних складових прискорених контейнерних перевезень.