Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Підготовка до зимиУкрзалізниця завершує підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.

 

 

 

Зокрема, працівники колійного господарства Укрзалізниці підготували до зимової непогоди 976 км колії. Крім того, відремонтовані майже всі стрілочні переводи. З них відновлені 14 020 перекладів, обладнаних пневмообдувкою для прибирання сухого снігу (99,6% планового завдання), і 2365 стрілочних переводів, обладнаних електрообігрівом. Готова до роботи в умовах холодних температур снігоочисна і снігоприбиральна техніка.
Нині йде підготовка до осінньо-зимового періоду виробничих будівель і споруд: закінчується ремонт та утеплення дверей та вікон, ремонт покрівлі, ремонт і налагодження систем вентиляції та опалення приміщень. В енергетичному господарстві залізниць проведено ремонт котелень установок, ремонт та налагодження теплових мереж, паропроводів, електричних мереж, систем водопостачання та каналізації.