Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Термінал самообслуговуванняБілоруська залізниця проводить активну роботу з розширення мережі платіжно-довідкових терміналів самообслуговування, що дозволяють придбати квитки на поїзди міських ліній і регіональних ліній економ-класу.

 

 

У 2014 році було введено в експлуатацію 45 таких терміналів на станціях Брест-Центральний, Городок, Вітебськ, Полоцьк, Лунинець, Ліда, Гродно, Барановичі-Поліські тощо. В результаті оплатити квиток через термінали можна у всіх обласних центрах Білорусі, а також у містах, що є великими залізничними вузлами.
Крім того, в листопаді 2014 року для всіх терміналів Білоруської залізниці була виконана доробка програмного забезпечення, що дозволила оформлювати через них проїзд в Національний аеропорт Мінськ.
Наразі час на станціях Білоруської залізниці встановлено 58 платіжно-довідкових терміналів самообслуговування. За підсумками 2014 року з використанням терміналів було оформлено 226,1 тис. проїзних документів.
Скористатися послугою можуть власники платіжних карток усіх банків Білорусі. Комісійний збір при купівлі квитків через термінали не стягується.