Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Термінал самообслуговуванняБілоруська залізниця проводить активну роботу з розширення мережі платіжно-довідкових терміналів самообслуговування, що дозволяють придбати квитки на поїзди міських ліній і регіональних ліній економ-класу.

 

 

У 2014 році було введено в експлуатацію 45 таких терміналів на станціях Брест-Центральний, Городок, Вітебськ, Полоцьк, Лунинець, Ліда, Гродно, Барановичі-Поліські тощо. В результаті оплатити квиток через термінали можна у всіх обласних центрах Білорусі, а також у містах, що є великими залізничними вузлами.
Крім того, в листопаді 2014 року для всіх терміналів Білоруської залізниці була виконана доробка програмного забезпечення, що дозволила оформлювати через них проїзд в Національний аеропорт Мінськ.
Наразі час на станціях Білоруської залізниці встановлено 58 платіжно-довідкових терміналів самообслуговування. За підсумками 2014 року з використанням терміналів було оформлено 226,1 тис. проїзних документів.
Скористатися послугою можуть власники платіжних карток усіх банків Білорусі. Комісійний збір при купівлі квитків через термінали не стягується.