Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Станція Городок30 липня після реконструкції було урочисто відкрито вокзальний комплекс станції Городок. У заході взяли участь міністр транспорту та комунікацій Республіки Білорусь А. Сивак, начальник Білоруської залізниці В. Морозов, а також керівництво місцевих органів влади.

 

 

«Станція Городок за обсягом не дуже велика, але вона є візитною карткою свого міста, Вітебщини. Зростання відправлених пасажирів із вокзалу станції Городок протягом вже декількох років зростає. За І півріччя на 18% збільшився пасажиропотік до рівня минулого року. Робота, виконана з реконструкції вокзального комплексу, спрямована в першу чергу, на створення нормальних умов праці для наших працівників, а також на надання якісних послуг нашим пасажирам», — зазначив В. Морозов.
Результатом реконструкції стало встановлення у пасажирській будівлі сучасної інформаційно-довідкової системи з відображенням інформації про прибуття та відправлення поїздів, платіжно-довідкового терміналу, платформах були обладнані декоративними світильниками. Надалі передбачено влаштування системи відеоспостереження. Проведено ремонт двох залізничних переїздів, у тому числі із застосуванням настилу з гумових плит, пішохідного переходу з пристроєм сигналізації. З метою забезпечення безпеки переміщення пішоходів виконано огорожу станції Городок протяжністю понад 500 м.