Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Станція Городок30 липня після реконструкції було урочисто відкрито вокзальний комплекс станції Городок. У заході взяли участь міністр транспорту та комунікацій Республіки Білорусь А. Сивак, начальник Білоруської залізниці В. Морозов, а також керівництво місцевих органів влади.

 

 

«Станція Городок за обсягом не дуже велика, але вона є візитною карткою свого міста, Вітебщини. Зростання відправлених пасажирів із вокзалу станції Городок протягом вже декількох років зростає. За І півріччя на 18% збільшився пасажиропотік до рівня минулого року. Робота, виконана з реконструкції вокзального комплексу, спрямована в першу чергу, на створення нормальних умов праці для наших працівників, а також на надання якісних послуг нашим пасажирам», — зазначив В. Морозов.
Результатом реконструкції стало встановлення у пасажирській будівлі сучасної інформаційно-довідкової системи з відображенням інформації про прибуття та відправлення поїздів, платіжно-довідкового терміналу, платформах були обладнані декоративними світильниками. Надалі передбачено влаштування системи відеоспостереження. Проведено ремонт двох залізничних переїздів, у тому числі із застосуванням настилу з гумових плит, пішохідного переходу з пристроєм сигналізації. З метою забезпечення безпеки переміщення пішоходів виконано огорожу станції Городок протяжністю понад 500 м.