Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Білоруська залізницяВідновлювальний ремонт із повним оновленням елементів верхньої будови колії (рейок, скріплень, шпал і баласту) був проведений на 120 км колії.

 

 

Середній ремонт колії виконано на 305 км, у тому числі силами колійних машинних станцій — на 198 км. За підсумками 9 місяців також було укладено 85,8 км батогів безстикової колії. Окрему увагу було приділено проведенню ремонтних робіт на ділянках міжобласного сполучення в рамках міжнародних транспортних коридорів із метою підвищення безпеки руху поїздів і збільшення їх швидкості на окремих перегонах до 140 км/год.
Високий рівень якості ремонтних робіт забезпечує застосування сучасної колійної техніки, парк якої постійно оновлюється. Так, у 2013–2014 рр. Білоруська залізниця придбала 3 нові високопродуктивні машини для виконання відновлювального ремонту колії — виправно-подбивочно-рихтувальну машину, динамічний стабілізатор і виправно-подбивочно-рихтувальну машину для стрілочних переводів та перетинів з додатковим обладнанням для роботи на колії 1435 мм.