Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Білоруська залізницяВідновлювальний ремонт із повним оновленням елементів верхньої будови колії (рейок, скріплень, шпал і баласту) був проведений на 120 км колії.

 

 

Середній ремонт колії виконано на 305 км, у тому числі силами колійних машинних станцій — на 198 км. За підсумками 9 місяців також було укладено 85,8 км батогів безстикової колії. Окрему увагу було приділено проведенню ремонтних робіт на ділянках міжобласного сполучення в рамках міжнародних транспортних коридорів із метою підвищення безпеки руху поїздів і збільшення їх швидкості на окремих перегонах до 140 км/год.
Високий рівень якості ремонтних робіт забезпечує застосування сучасної колійної техніки, парк якої постійно оновлюється. Так, у 2013–2014 рр. Білоруська залізниця придбала 3 нові високопродуктивні машини для виконання відновлювального ремонту колії — виправно-подбивочно-рихтувальну машину, динамічний стабілізатор і виправно-подбивочно-рихтувальну машину для стрілочних переводів та перетинів з додатковим обладнанням для роботи на колії 1435 мм.