Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Маневровий тепловоз ТМЕ3 Білоруська залізниця в рамках участі у Міжнародній виставці «InnoTrans», яка пройде з 23 по 26 вересня в Берліні, вперше представить двовісний маневровий тепловоз ТМЕ3, створений Білоруської залізницею спільно з чеськими партнерами — компанією АТ «Сz LOKO».

 

 

Маневровий тепловоз ТМЕ3 призначений для виконання робіт на малодіяльних залізничних ділянках і під'їзних коліях промислових підприємств із шириною колії 1520 мм при максимальній швидкості до 60 км/год у кліматичних умовах з температурою від -35 до +40 ºС. У 2014 році проведені сертифікаційні випробування тепловоза ТМЕ3 і отриманий сертифікат відповідності.
Виставка «InnoTrans» традиційно стає унікальним майданчиком як для фірм-виробників, так і для потенційних замовників пасажирського і вантажного транспорту. Не випадково особливе місце на виставці займають презентації, де демонструються останні моделі сучасного рейкового рухомого складу, наукові та технічні досягнення в області рейкового транспорту і транспортної техніки, а також систем міського та приміського транспорту, транспорту дальнього сполучення.
Білоруська залізниця вважає, що ТМЕ3 займе гідне місце на виставці і приверне увагу потенційних покупців.