Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Тривагонний дизель-поїзд від PESA22 липня в Мінську відбулися переговори керівництва Білоруської залізниці та польської компанії PESA Bydgoszcz SA за участі керівників Балтійського випробувального центру і Балтійського сертифікаційного центру.

 

 

Сторони обговорили підсумки вже реалізованого проекту з постачання в 20132014 рр. на Білоруську залізницю трьох поїздів виробництва PESA, питання їх експлуатації, організації сервісного обслуговування та можливості подальшої співпраці. Під час зустрічі також відбулася офіційна передача Білоруській залізниці сертифіката відповідності тривагонних дизель-поїздів ДП3 НБ ЗТ ЦТ 01-98 «Дизель-поїзда. Норми безпеки».

Як зазначив заступник начальника Білоруської залізниці В. Балахонов, сьогодні сторони підвели черговий підсумок своєї спільної вельми плідної роботи. «Ті тривагонні поїзда, які ми отримали, були своєчасно введені в роботу і зараз забезпечують перевезення пасажирів між Вільнюсом і Мінськом, між Євросоюзом і Білоруссю. Потяги показали себе цілком надійними, комфортними і затребуваними», — зауважив В. Балахонов.У салоні дизель-поїзда

Новий рухомий склад відповідає сучасним вимогам безпеки руху та комфорту для пасажирів. До послуг пасажирів представлені просторі салони; м'які крісла з індивідуальними регулюваннями положення спинки і підлокітників; знижена підлога, що дозволяє швидко здійснювати посадку і висадку. Серед переваг поїзда встановлена в кожному вагоні система кондиціювання повітря; пристрій теплових завіс вхідних дверей, що перешкоджає надходженню холодного повітря ззовні і виходу теплого повітря із салонів. Двері в салон обладнані висувними сходинками. Для посадки і висадки пасажирів з обмеженими фізичними можливостями передбачені відкидні трапи.