Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Електропоїзд EJ575Білоруська залізниця отримала €160 тис. міжнародної технічної допомоги на установку терміналів стандарту GSM-R на локомотиви, що курсують за маршрутом Мінськ – Вільнюс.

 

 

За інформацією прес-служби залізниці, технічна допомога надана Євросоюзом у рамках реалізації проекту «Покращення експресного пасажирського сполучення між Вільнюсом і Мінськом» Програми транскордонного співробітництва «Литва – Латвія – Білорусь» 2007–2013 Європейського інструмента добросусідства і партнерства.
Отримані від ЄС кошти спрямовані на придбання та встановлення на локомотивах терміналів GSM-R. Устаткування виготовить білоруське ВАТ «АГАТ-СИСТЕМ», з яким Білоруська залізниця в жовтні 2014 року уклала відповідний контракт.
Планується, що локомотивні термінали, що підтримують діючий в країнах ЄС стандарт радіозв'язку GSM-R, будуть встановлені на 34 локомотива в I півріччі 2015 року. Цей рухомий склад забезпечуватиме перевезення пасажирів в сполученні Мінськ-Вільнюс. Стандарт радіозв'язку GSM-R розроблений спеціально для застосування на залізничному транспорті. Оснащення локомотивів Білоруської залізниці  терміналами стандарту GSM-R дозволить забезпечити якісну безперервну зв'язок машиністів з поїзними диспетчерами і черговими по станціях на території Литви, підвищить безпеку пасажирських перевезень.