Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Електропоїзд EJ575Білоруська залізниця отримала €160 тис. міжнародної технічної допомоги на установку терміналів стандарту GSM-R на локомотиви, що курсують за маршрутом Мінськ – Вільнюс.

 

 

За інформацією прес-служби залізниці, технічна допомога надана Євросоюзом у рамках реалізації проекту «Покращення експресного пасажирського сполучення між Вільнюсом і Мінськом» Програми транскордонного співробітництва «Литва – Латвія – Білорусь» 2007–2013 Європейського інструмента добросусідства і партнерства.
Отримані від ЄС кошти спрямовані на придбання та встановлення на локомотивах терміналів GSM-R. Устаткування виготовить білоруське ВАТ «АГАТ-СИСТЕМ», з яким Білоруська залізниця в жовтні 2014 року уклала відповідний контракт.
Планується, що локомотивні термінали, що підтримують діючий в країнах ЄС стандарт радіозв'язку GSM-R, будуть встановлені на 34 локомотива в I півріччі 2015 року. Цей рухомий склад забезпечуватиме перевезення пасажирів в сполученні Мінськ-Вільнюс. Стандарт радіозв'язку GSM-R розроблений спеціально для застосування на залізничному транспорті. Оснащення локомотивів Білоруської залізниці  терміналами стандарту GSM-R дозволить забезпечити якісну безперервну зв'язок машиністів з поїзними диспетчерами і черговими по станціях на території Литви, підвищить безпеку пасажирських перевезень.