Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Електропоїзд EJ575Білоруська залізниця отримала €160 тис. міжнародної технічної допомоги на установку терміналів стандарту GSM-R на локомотиви, що курсують за маршрутом Мінськ – Вільнюс.

 

 

За інформацією прес-служби залізниці, технічна допомога надана Євросоюзом у рамках реалізації проекту «Покращення експресного пасажирського сполучення між Вільнюсом і Мінськом» Програми транскордонного співробітництва «Литва – Латвія – Білорусь» 2007–2013 Європейського інструмента добросусідства і партнерства.
Отримані від ЄС кошти спрямовані на придбання та встановлення на локомотивах терміналів GSM-R. Устаткування виготовить білоруське ВАТ «АГАТ-СИСТЕМ», з яким Білоруська залізниця в жовтні 2014 року уклала відповідний контракт.
Планується, що локомотивні термінали, що підтримують діючий в країнах ЄС стандарт радіозв'язку GSM-R, будуть встановлені на 34 локомотива в I півріччі 2015 року. Цей рухомий склад забезпечуватиме перевезення пасажирів в сполученні Мінськ-Вільнюс. Стандарт радіозв'язку GSM-R розроблений спеціально для застосування на залізничному транспорті. Оснащення локомотивів Білоруської залізниці  терміналами стандарту GSM-R дозволить забезпечити якісну безперервну зв'язок машиністів з поїзними диспетчерами і черговими по станціях на території Литви, підвищить безпеку пасажирських перевезень.