Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Управління Білоруської залізниціВідкриття порталу є одним із напрямків комплексної роботи, яку Білоруська залізниця проводить щодо вдосконалення охорони праці.

 

 

Наразі в Білорусі немає аналогів такого проекту. Перший етап його реалізації передбачає впровадження Web-порталу в дослідну експлуатацію в одному з відділень БЖД до кінця поточного року. Надалі портал буде введений в експлуатацію на всіх відділеннях дороги.
Він буде представляти єдине достовірне та актуальне інформаційне джерело служби охорони праці та промислової безпеки Білоруської залізниці в мережі Railnet, Internet.
Метою створення Web-порталу є збирання та обробка інформації з охорони праці, промислової та екологічної безпеки в організаціях БЖД, а також підвищення ефективності роботи фахівців і забезпечення дистанційного контролю за станом справ у цій сфері.